webinar na facebooku
Zapisz się
Odżywianie
pacjentów onkologicznych
w okresie świątecznym
Darmowy e-book
Dieta antyrakowa
Poradnik z przepisami
Pobierz
Zaawansowana technologia trójwymiarowej wizualizacji
Profesjonalne wsparcie w chorobie nowotworowej
Tumor3D to narzędzie do tworzenia wielowymiarowej wizualizacji guzów w Twoim organizmie. Dzięki niemu w prosty sposób możesz zrozumieć chorobę i lepiej przygotować się na leczenie.
Picture of a sampled data
Badanie Rezonansem Magnetycznym
ikona strzałki
Picture of a sampled data
Tumor3D - gotowa wizualizacja
Czym jest Tumor3D?
To oparta na najnowszej technologii usługa trójwymiarowej wizualizacji zmian nowotworowych w organizmie pacjenta. Dzięki niej w prosty sposób możesz zrozumieć chorobę i lepiej przygotować się na leczenie.
movie thumbnail
play index
Dla Ciebie:
Koniec z zawiłymi i niejasnymi terminami medycznymi. Dzięki nam zyskasz jasny wgląd w swoją sytuację i lepiej przygotujesz się na leczenie.
Dla bliskich:
Jasna i zrozumiała informacja o Twoim zdrowiu może pomóc Tobie i Twoim bliskim w planowaniu dalszych kroków i podejmowaniu istotnych decyzji.
Dla lekarza:
Narzędzie wspierające komunikację z pacjentem, dzięki któremu lekarz w przystępny sposób może wytłumaczyć pacjentowi skomplikowane kwestie medyczne i objaśnić plan terapii.
hexagon image
dots image

Zamówienie wizualizacji to 3 proste kroki

1


Wysyłka plików

Prześlij plik DICOM wraz ze szczegółowym opisem badania który otrzymałeś po zabiegu Tomografii Komputerowej lub Rezonansu Magnetycznego.

import dicom file image

2


Analiza i wykonanie wizualizacji

Po zaksięgowaniu płatności Twoje dane zostaną przekazane lekarzowi specjaliście, który przeanalizuje je i wykona wizualizację.

data analysis image
background

3

Gotowe

W ciągu 5 dni roboczych otrzymasz powiadomienie mailem, że Twoja wizualizacja jest gotowa do pobrania.

rapport sending image
dots image

10 000 000

11 500 000

mapa konturowa polski

w 2025 r. na raka zachoruje na świecie ponad 10 milionów kobiet i prawie 11,5 miliona mężczyzn.

Według prognoz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), najwięcej zachorowań u kobiet będzie dotyczyć: raka piersi (24,2%), raka jajnika (9,7%), raka jelita grubego (9,2%), raka układu oddechowego (8,5%), raka szyjki macicy (6,3%). W przypadku mężczyzn najwięcej zachorowań będzie dotyczyć: raka układu oddechowego (14,4%), raka prostaty (28,7%), raka jelita grubego (24,7%), raka pęcherza moczowego (4,3%).


21 857 570


50 - 64 lat


9,9%


1,5%

O nas

Zespół specjalistów

Naszą misją jest pomoc pacjentom w świadomej walce o zdrowie. Współpracujemy m.in. ze specjalistami z dziedziny onkologii, chirurgii onkologicznej, radiologii i diagnostyki obrazowej. Wykonujemy wizualizacje w certyfikowanej medycznie technologii 3D dedykowanej pacjentom onkologicznym. Wspieramy cyfryzację medycyny, a w naszej działalności kierujemy się nowoczesnym podejściem do diagnostyki i opieki zdrowotnej.

zdjęcie zespołu specialistów

Na blogu

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Kontakt